Pracuj w Zakładach Skoda Auto

Szukamy nowych współpracowników do Zakładów Skoda w Mlada Boleslav

Opłata startowa zaczyna się od 22 248 CZK

Aż 3 500 na zakwaterowanie

Zapewniony dojazd

Pomoc przy przeprowadzce

Skoda Auto – najlepszy pracodawca

Szukamy nowych pracowników do zakładów w Mlade Boleslavi do działów montażu samochodów,  lakierni,  spawalni lub logistyki.  Zostań częścią zespołu, który buduje  pierwszej klasy modele samochodów na przykład najnowszego Kodiaqa lub Octavię.

Możesz otrzymać ponadprzeciętne wynagrodzenie do 30 000 koron czeskich oraz szereg dodatków. Zakwaterowanie, chociaż nie jest darmowe, jest dofinansowane co miesiąc kwotą 3 500 koron. Zapewniamy bezpłatny dojazd autobusami z dalszej okolicy, oferujemy dodatki i pomoc przy przeprowadzce i wiele innych. Zadzwoń, napisz i pracuj w Zakładach Skody!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Kontakt

kristyna.mysakova@manpower.cz

Zajrzyj do Zakładów Skoda

Aktualnie  obsadzamy stanowiska pracy w najszybciej rozwijającym się zakładzie w mieście Mlada Boleslav. Zakład zatrudnia 20 000 pracowników, którzy produkują  ponad 1200 samochodów dziennie. Osoby, które podejmą pracę w Zakładach Skoda, będą pracować przy modelach Skoda KODIAQ, Superb, Superb Combi lub Yeti.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam montować najnowsze modele Skoda Auto. Na naszym video zobaczysz w jaki sposób przebiega taka produkcja samochodów i możesz uzyskać wyobrażenie  o charakterze swojej przyszłej pracy. Oprowadzimy Cię po naszym zakładzie od blacharni  poprzez montaż i lakiernie aż do zjazdu gotowej Skody z taśmy produkcyjnej w świat.

Rok założenia Zakładów Skoda Auto

%

Roczny wzrost sprzedaży w Europie Środkowej

Tysięcy pracowników